Tirane, jepet me qera ambjent biznesi Kati 2, 133 m² 1.100 Euro (Qender)

 • 1.100€
, Qender
qera

Tirane, jepet me qera ambjent biznesi Kati 2, 133 m² 1.100 Euro (Qender)

, Qender
 • 1.100€

Details

 • Price: 1.100€
 • Size: 133 m²
 • Type: ambjent biznesi
 • Status: qera
 • Kati: 2
 • Mob / Tel: 0699599753

Description

Jepet me qera ambjent pranë Taiwanit. Ambjenti ndodhet në katin e dytë të një pallati të ri dhe ka sipërfaqe 133 m2. Ambjenti është i investuar dhe shumë i përshtatshëm për zyra. Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni.

https://urbanrealestate.al/estate_property/qera-ambjent-qender-tirane/

ID:43220

 • Address Qender
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
Urban Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Urban Real Estate
 • Urban Real Estate