Tirane, jepet me qera ambjent biznesi Kati 1, 95 m² 350 Euro (Rruga Tefta Tashko)

 • 350€
, Rruga Tefta Tashko, 3 Heronjtë, Lagjja 5, Shkoder, Shkodër Municipality, Shkodër County, Northern Albania, 4000, Albania
qera
, Rruga Tefta Tashko, 3 Heronjtë, Lagjja 5, Shkoder, Shkodër Municipality, Shkodër County, Northern Albania, 4000, Albania
 • 350€

Details

 • Price: 350€
 • Size: 95 m²
 • Type: ambjent biznesi
 • Status: qera
 • Kati: 1
 • Mob / Tel: 0695777733

Description

Jepet me qera ambjent pranë zyrave të punës. Ambjenti ndodhet në katin e parë dhe ka sipërfaqe 95 m2. Çmimi i diskutushëm. Për informacione më të detajuara mos hezitoni te na kontaktoni!

https://urbanrealestate.al/estate_property/qera-ambjent-rruga-tefta-tashko-tirane/

ID: 45354

 • Address Rruga Tefta Tashko, 3 Heronjtë, Lagjja 5, Shkoder, Shkodër Municipality, Shkodër County, Northern Albania, 4000, Albania
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
Urban Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Urban Real Estate
 • Urban Real Estate