Tirane, jepet me qera ambjent biznesi Kati 1, 90 m² 1.200 Euro (Myslym Shyri)

 • 1.200€
, Myslym Shyri, Rruga Vangjush Furxhi, Njësia Bashkiake Nr. 10, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
qera
, Myslym Shyri, Rruga Vangjush Furxhi, Njësia Bashkiake Nr. 10, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 1.200€

Details

 • Price: 1.200€
 • Size: 90 m²
 • Bathroom: 1
 • Type: ambjent biznesi
 • Status: qera
 • Mob / Tel: 0686341364

Description

Jepet me qera ambjent biznesi në Myslym Shyr. Ambjenti ndodhet në katin e parë, ka sipërfaqe 90 m2 dhe është i ndarë në katër ambjente të tjera. Ambjenti është i përshtatshëm për zyra, qendër estetike apo parukeri. Ambjenti është i shtruar me parket, ka një tualet dhe dush. Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni.

https://urbanrealestate.al/estate_property/qera-ambjent-biznesi-myslym-shyri-tirane/

ID: 44064

 • Address Myslym Shyri, Rruga Vangjush Furxhi, Njësia Bashkiake Nr. 10, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
Urban Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Urban Real Estate
 • Urban Real Estate