Tirane, jepet me qera ambjent biznesi Kati 1, 88 m² 600 Euro (Spitali Nënë Tereza)

 • 600€
, Rruga Kongresi i Manastirit, Varri i Bamit, Njësia Bashkiake Nr. 3, Shkozë, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
qera

Tirane, jepet me qera ambjent biznesi Kati 1, 88 m² 600 Euro (Spitali Nënë Tereza)

, Rruga Kongresi i Manastirit, Varri i Bamit, Njësia Bashkiake Nr. 3, Shkozë, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 600€

Details

 • Price: 600€
 • Size: 88 m²
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Type: ambjent biznesi
 • Status: qera
 • Kati: 1
 • Mob / Tel: 0695777733

Description

Jepet me qera ambjent pranë Spitalit Nënë Tereza. Ambjenti ndodhet në katin e parë banim dhe ka sipërfaqe 88 m2. Ambjenti është i investuar dhe i organizuar në një apartament 2+1. Ambjenti është i përshtatshëm për klinikë dentare, për zyra pasi ndodhet buzë rruge. Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni.

Qera, Ambjent, Rruga Kongresi i Manastirit, Tiranë

ID: 43121

 • Address Rruga Kongresi i Manastirit, Varri i Bamit, Njësia Bashkiake Nr. 3, Shkozë, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
Urban Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Urban Real Estate
 • Urban Real Estate