Tirane, jepet me qera ambjent biznesi Kati 1, 70 m² 450 Euro (Kompleksi Kontakt)

 • 450€
, Kompleksi Kontakt
qera

Tirane, jepet me qera ambjent biznesi Kati 1, 70 m² 450 Euro (Kompleksi Kontakt)

, Kompleksi Kontakt
 • 450€

Details

 • Price: 450€
 • Size: 70 m²
 • Bathroom: 1
 • Type: ambjent biznesi
 • Status: qera
 • Kati: 1
 • Mob / Tel: 0695777733

Description

Jepet me qera ambjent te Kompleksi Kontakt. Ambjenti ndodhet në katin e parë dhe ka sipërfaqe 70 m2. Ambjenti mud të përdoret për zyra, paruketi etj. Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni.

https://urbanrealestate.al/estate_property/qera-ambjent-kompleksi-kontakt-tirane/

ID: 42935

 • Address Kompleksi Kontakt
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
Urban Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Urban Real Estate
 • Urban Real Estate