Tirane, jepet me qera ambjent biznesi Kati 1, 450 m² 5.000 Euro (Rruga e Kavajes)

 • 5.000€
, Rruga e Kavajës, 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
qera
, Rruga e Kavajës, 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 5.000€

Details

 • Price: 5.000€
 • Size: 450 m²
 • Type: ambjent biznesi
 • Status: qera
 • Kati: 1
 • Mob / Tel: 0686265588

Description

Jepet me qera ambjent biznesi te Rruga e Kavajës. Ambjenti ndodhet në katin e parë dhe ka sipërfaqe 450 m2. Ambjenti është i përshtatshëm për tipologji të ndryshme biznesi. Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni.

https://urbanrealestate.al/estate_property/qera-ambjent-biznesi-rruga-e-kavajes-tirane-2/

ID: 43424

Cel. : 0686265588

 • Address Rruga e Kavajës, 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
Urban Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Urban Real Estate
 • Urban Real Estate