Tirane, jepet me qera ambjent biznesi Kati 1, 147 m² 1.200 Euro (Rruga e Dibrës)

 • 1.200€
4 Spitali / Allias / Tufine, Rruga e Dibrës, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1015, Albania
qera
4 Spitali / Allias / Tufine, Rruga e Dibrës, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1015, Albania
 • 1.200€

Details

 • Price: 1.200€
 • Size: 147 m²
 • Bathroom: 1
 • Type: zyre
 • Status: qera
 • Kati: 1
 • Mob / Tel: 0699470381

Description

Të dhëna mbi ambientin :

 • 147 m2
 • Kati 1
 • Pallat me dy ashensore
 • Ashensor
 • 1 Tualet
 • 2 Ballkone

Cilësime të tjera:
Ambienti është open space dhe ka sipërfaqe të shfrytëzueshme prej 122.5 m2. I vendosur në rrugë kryesore dhe në një nga komplekset më prestigjoze është vendi ideal për biznesin tuaj. Edhe sepse është i përshtatshëm për tipologji të ndryshme biznesi.
Për më shumë informacione ose për një vizitë në këtë pronë na kontaktoni !

https://urbanrealestate.al/estate_property/qera-ambient-biznesi-rruga-e-dibres-tirane-2/
ID:47841

 • Address Rruga e Dibrës, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1015, Albania
 • City Tirane
 • Area 4 Spitali / Allias / Tufine

Contact Information

View Listings
urbanrealestate_ultra

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
urbanrealestate_ultra
 • urbanrealestate_ultra