Tirane, jepet me qera ambjent biznesi Kati 1, 130 m² 1.200 Euro (Piazza)

  • 1.200€
, Piazza

Details

  • Price: 1.200€
  • Size: 130 m²
  • Type: ambjent biznesi
  • Status: qera
  • Kati: 1
  • Mob / Tel: 0695777733

Description

Jepet me qera ambjent në Qendër te Piazza. Ambjenti ka sipërfaqe 130 m2 dhe është i përshtatshëm për qendër estetike, klinikë, zyrë etj. Për informacione më të detajuara mos hezitoni te na kontaktoni!

https://urbanrealestate.al/estate_property/qera-ambjent-piazza-tirane/

ID: 45265

  • Address Piazza
  • City Tirane

Contact Information

View Listings
Urban Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Urban Real Estate
  • Urban Real Estate