Tirane, jepet me qera ambjent biznesi 45 m² 270 Euro (Green City)

  • 270€
, Green City, Astir

Details

  • Price: 270€
  • Size: 45 m²
  • Bathroom: 1
  • Type: ambjent biznesi
  • Status: qera
  • Mob / Tel: 0686265588

Description

Jepet me qera ambjent te Kompleksi Green City. Ambjenti ndodhet në katin zero dhe ka sipërfaqe 45 m2. Ambjenti është i përshtashëm për zyrë, dyqan etj. Për informacione më të detajuara mos hezitoni te na kontaktoni!

https://urbanrealestate.al/estate_property/qera-ambjent-kompleksi-green-city-tirane/

ID: 45456

  • Address Green City, Astir
  • City Tirane

Contact Information

View Listings
Urban Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Urban Real Estate
  • Urban Real Estate