Tirane, jepet me qera ambjent biznesi 141 m² 1.400 Euro (Rruga Bardhyl)

  • 1.400€
, Rruga Bardhyl, Xhamlliku, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
qera

Tirane, jepet me qera ambjent biznesi 141 m² 1.400 Euro (Rruga Bardhyl)

, Rruga Bardhyl, Xhamlliku, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
  • 1.400€

Details

  • Price: 1.400€
  • Size: 141 m²
  • Type: ambjent biznesi
  • Status: qera
  • Mob / Tel: 0696510000

Description

Jepet me qera ambjent te Farmacia 10. Ambjenti dhe ka sipërfaqe 141 m2. Ambjenti është i përshtatshëm për tipologji të ndryshme biznesi. Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni.

https://urbanrealestate.al/estate_property/qera-ambjent-biznesi-rruga-bardhyl-tirane/

ID: 43312

  • Address Rruga Bardhyl, Xhamlliku, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
  • City Tirane

Contact Information

View Listings
Urban Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Urban Real Estate
  • Urban Real Estate