Tirane, jepet me qera ambjent biznesi 65 m² 430 Euro (Rruga e Barrikadave)

 • 430€
, Rruga e Barrikadave, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
qera
, Rruga e Barrikadave, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 430€

Details

 • Price: 430€
 • Size: 65 m²
 • Bathrooms: 2
 • Type: ambjent biznesi
 • Status: qera
 • Mob / Tel: 0696839432

Description

Jepet me qera ambjent te Rruga e Barrikadave. Ambjenti ndodhet në katin zero dhe ka sipërfaqe 65 m2. Ambjenti është i investuar dhe i përshtatshëm për çdo lloj biznesi. Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni.

Qera, Ambjent, Rruga e Barrikadave, Tiranë

ID: 43904

 • Address Rruga e Barrikadave, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
Urban Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Urban Real Estate
 • Urban Real Estate