Tirane, jepet me qera ambjent biznesi 116 m² 500 Euro (Rruga Reshit Petrela)

 • 500€
, Rruga Reshit Petrela, Selvia, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
qera
, Rruga Reshit Petrela, Selvia, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 500€

Details

 • Price: 500€
 • Size: 116 m²
 • Bathroom: 1
 • Type: ambjent biznesi
 • Status: qera
 • Mob / Tel: 0696510000

Description

Jepet me qera ambjent te Rruga Reshit Petrela. Ambjenti ndodhet në katin zero dhe ka sipërfaqe totale 116 m2. Mundësi e mirë investimi. Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni.

Qera, Ambjent, Rruga Reshit Petrela, Tiranë

ID: 43755

 • Address Rruga Reshit Petrela, Selvia, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
Urban Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Urban Real Estate
 • Urban Real Estate