Tirane, zyre moderne ne qender, 600 Euro (Rr Murat Toptani,Qender)

 • 600€
Murat Toptani, Sheshi Skenderbej

Tirane, zyre moderne ne qender, 600 Euro (Rr Murat Toptani,Qender)

Murat Toptani, Sheshi Skenderbej
 • 600€

Details

 • Property ID: 42806
 • Price: 600€
 • Property Size: 53 m²
 • Property Type: zyre
 • Property Status: qera
 • Kati: 9
 • Mob / Tel: 0694030502

Description

Jepet me qera zyre moderne ne qender te Tiranes, me sip. 53 m2. Kati 9.

Perfshihen ne kete cmim : mirembatje ashensori dhe sherbim roje te godines 24 ore, mbikqyrje me kamera te godines.

mirembajtje e paisjeve te ndryshme ( kondicionere, ndricim, sanitare, sherbim recepsioni, pastrimi i ambjenteve te perbashketa,furnizimi me uje ).

Cmimi: 600 Euro/muaj.

 • Address Murat Toptani, Sheshi Skenderbej
 • City Tirane

Compare listings

Compare
Euro Estate Albania
 • Euro Estate Albania