Tirane, jap me qera zyre Kati 8, 100 m² 500 Euro (Komuna e Parisit)

 • 500€
, Komuna e Parisit, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tirana, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
qera

Tirane, jap me qera zyre Kati 8, 100 m² 500 Euro (Komuna e Parisit)

, Komuna e Parisit, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tirana, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 500€

Details

 • Price: 500€
 • Size: 100 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: zyre
 • Status: qera
 • Kati: 8
 • Mob / Tel: 0697534884

Features

Description

Jepet me qera ambjent për zyra te Komuna e Parisit. Ambjenti ka sipërfaqe 100 m2 dhe ofron një mundësi të mirë investimi pasi është i pozicionuar në një lokacion mjaft të favorshëm. Ambjenti është i organizuar në apartament 2+1 dhe ndodhet në katin e tetë të një pallati me ashensor. Për informacione më të detajuara mos hezitoni te na kontaktoni!

https://urbanrealestate.al/estate_property/qera-ambjent-per-zyre-komuna-e-parisit-tirane/

ID: 41104

 • Address Komuna e Parisit, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tirana, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
Urban Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Urban Real Estate
 • Urban Real Estate