Tirane, jap me qera zyre Kati 3, 80 m² 500 Euro (Rruga Lidhja e Prizrenit)

 • 500€
, Rruga Lidhja e Prizrenit, Libri Universitar, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tirana, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
qera
, Rruga Lidhja e Prizrenit, Libri Universitar, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tirana, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 500€

Details

 • Price: 500€
 • Size: 80 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: zyre
 • Status: qera
 • Kati: 3
 • Mob / Tel: 0686265588

Description

Jepet me qera ambjent për zyrë te Rruga Lidhja e Prizrenit pranë Xheko Imperial. Ambjenti ka sipërfaqe 80 m2 dhe ofron një mundësi të mirë investimi pasi është i pozicionuar në një lokacion mjaft të favorshëm dhe mund të shfrytëzohet për biznese të ndryshme. Për informacione më të detajuara mos hezitoni te na kontaktoni!

Qera, Ambjent për zyrë, Rruga Lidhja e Prizrenit, Tiranë

ID; 40894

 • Address Rruga Lidhja e Prizrenit, Libri Universitar, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tirana, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
Urban Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Urban Real Estate
 • Urban Real Estate