Tirane, Zyre luksoze me qera 252 m², 3.250 Euro (Qender)

 • 3.250€
Premium qera
9 Qender, Qendër, Rruga Urani Pano, Qendra, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
Premium qera

Tirane, Zyre luksoze me qera 252 m², 3.250 Euro (Qender)

9 Qender, Qendër, Rruga Urani Pano, Qendra, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 3.250€

Details

 • Price: 3.250€
 • Size: 252 m²
 • Bathrooms: 2
 • Type: ambjent biznesi
 • Status: qera
 • Mob / Tel: 0694030502

Description

Jepen me qera zyra pune ne 1 qender biznesi, ne Tirane.

Siperfaqa e Ambientit ne totale eshte 252 m2, duke perfshire dhe 2 tualete,

sherbim roje te godines 24 ore-mbikqyrje me kamera-sherbim recepsioni.

Cmimi :3250 Euro/muaj(Netto).

 

 • Address Qender
 • City Tirane
 • Area 9 Qender

Contact Information

View Listings
Euro Estate Albania

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Euro Estate Albania
 • Euro Estate Albania