Tirane, jap me qera Vile 4+1+BLK 665 m² 1.500 Euro (Kompleksi Dinamo)

 • 1.500€
2 Piramida / ETC / TVSH / Stadiumi, 5 Stadiumi Dinamo / Sheshi Willson, Kompleksi Dinamo (under construction ...), Njësia Bashkiake Nr. 5, Tirana, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
qera

Tirane, jap me qera Vile 4+1+BLK 665 m² 1.500 Euro (Kompleksi Dinamo)

2 Piramida / ETC / TVSH / Stadiumi, 5 Stadiumi Dinamo / Sheshi Willson, Kompleksi Dinamo (under construction ...), Njësia Bashkiake Nr. 5, Tirana, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 1.500€

Details

 • Price: 1.500€
 • Size: 665 m²
 • Rooms: 5
 • Bathrooms: 2
 • Type: Vile
 • Status: qera
 • Kati: 3
 • Mob / Tel: 0697534884

Description

Jepet me qera vilë te Kompleksi Dinamo në Tiranë. Vila ka strukturë tre katëshe, ka një sipërfaqe 300 m2 ndërtim dhe 365 m2 oborrë. Ambienti i brendshëm është i organizuar mjaft mirë, kati i parë përbëhet nga një ambjent ndenje, ambienti i gatimit, një zyrë, një tualet dhe një ballkon. Kati i dytë përbëhet nga tre dhoma gjumi, një tualet dhe një ballkon. Vila zotëron dhe një verandë të shtruar dhe të izoluar mirë, e cila mund të shërbejë për aktivitete të ndryshme. Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

Qera, Vilë, Kompleksi Dinamo, Tiranë

ID: 30121

 • Address Kompleksi Dinamo (under construction ...), Njësia Bashkiake Nr. 5, Tirana, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane
 • Area 2 Piramida / ETC / TVSH / Stadiumi, 5 Stadiumi Dinamo / Sheshi Willson

Contact Information

View Listings
Urban Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Urban Real Estate
 • Urban Real Estate