Tirane, jap me qera Vile 4+1+BLK 220 m² 1.500 Euro (Kompleksi Colombo 2)

 • 1.500€
, Kompleksi Colombo 2
qera

Tirane, jap me qera Vile 4+1+BLK 220 m² 1.500 Euro (Kompleksi Colombo 2)

, Kompleksi Colombo 2
 • 1.500€

Details

 • Price: 1.500€
 • Size: 220 m²
 • Rooms: 5
 • Bathrooms: 2
 • Type: Vile
 • Status: qera
 • Mob / Tel: 0696839432

Description

Jepet me qera vilë luksoze te Kompleksi Colombo 2 pranë Tegut. Vila ka strukturë tre katëshe dhe sipërfaqe totale 220 m2 ku sipërfaqa e truallit është 160 m2. Vila ka në përbërjen e saj katin e parë ku ofrohet një oborrë dhe një verandë e arreduar mjaft këndshëm, salloni gjithashtu mjaft i bollshëm me ambjentin e gatimit të veçuar, një tualet dhe shkallët e brëndshme qe te lidhin me katin e dytë. Kati i dytë është i përbërë nga dy dhoma gjumi dhe një tualet, ndërsa kati i tretë është i përbërë nga dhoma matrimoniale dhe një tualet. Vila është totalisht e mobiluar në mënyrë perfekte. Punimet e brendshme të kësaj vile janë shumë cilësore dhe me stil,e gjithë sipërfaqa është e shtruar me parket, sistemin (Chiller) e ngrohjes dhe të ftohjes, dritare me xham të dyfishtë dhe të mëdha që japin dritë natyrale gjatë ditës duke ofruar një ambjent të ngrohtë dhe mikpritës. Për një vizitë në këtë pronë apo për më shumë informacione mos hezitoni të na kontaktoni.

Qera, Vilë, Kompleksi Colombo 2, Tiranë

ID: 34418

 • Address Kompleksi Colombo 2
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
Urban Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Urban Real Estate
 • Urban Real Estate