Tirane, jap me qera Vile 4+1 440 m² 1.000 Euro (Qyteti Studenti)

 • 1.000€
, Qyteti Studenti, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
qera

Tirane, jap me qera Vile 4+1 440 m² 1.000 Euro (Qyteti Studenti)

, Qyteti Studenti, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 1.000€

Details

 • Price: 1.000€
 • Size: 440 m²
 • Rooms: 5
 • Bathrooms: 2
 • Type: Vile
 • Status: qera
 • Mob / Tel: 0697534884

Description

Jepet me qera vilë te Terminali. Vila ka strukturë dy kate, ka sipërfaqe 240 m2 ndërtim dhe 200 m2 oborrë. Ambjenti i brendshëm është i organizuar mjaft mirë, kati i parë përbëhet nga ambjenti ndenjes, ambjenti i gatimit, dy dhoma gjumi, një tualet dhe një ballkon. Kati i dytë përbëhet nga salloni me ambjentin e gatimit, dy dhoma gjumi, një tualet dhe një ballkon.Vila ofron mundësi parkimi për dy makina. Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

https://urbanrealestate.al/estate_property/qera-vile-qyteti-studenti-tirane/

ID: 34390

 • Address Qyteti Studenti, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
Urban Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Urban Real Estate
 • Urban Real Estate