Tirane, jap me qera Vile 3+1+BLK 120 m² 500 Euro (Sauk)

 • 500€
2 Qyteti Studenti / Sauk, Sauk, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
qera

Tirane, jap me qera Vile 3+1+BLK 120 m² 500 Euro (Sauk)

2 Qyteti Studenti / Sauk, Sauk, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 500€

Details

 • Price: 500€
 • Size: 120 m²
 • Rooms: 4
 • Bathrooms: 2
 • Type: Vile
 • Status: qera
 • Kati: 2
 • Mob / Tel: 0699599753

Description

Jepet me qera vilë në Sauk. Vila ka strukturë dy katëshe dhe sipërfaqe 120 m2. Vila organizohet në tre dhoma gjumi, salloni sëbashku me ambjentin e gatimit , dy tualete dhe ofron mundësi parkimi. Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

Qera, Vilë, Sauk, Tiranë

ID: 33255

 • Address Sauk, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane
 • Area 2 Qyteti Studenti / Sauk

Contact Information

View Listings
Urban Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Urban Real Estate
 • Urban Real Estate