Tirane, jap me qera Vile 3+1 Kati 1, 160 m² 750 Euro (Selite)

 • 750€
, Selite
qera

Tirane, jap me qera Vile 3+1 Kati 1, 160 m² 750 Euro (Selite)

, Selite
 • 750€

Details

 • Price: 750€
 • Size: 160 m²
 • Rooms: 4
 • Bathroom: 1
 • Type: Vile
 • Status: qera
 • Kati: 1
 • Mob / Tel: 0696510000

Description

Jepet me qera kati i parë i një vile te blloku i Vilave në Selitë. Shtëpia është 3+1, ka sipërfaqe 160 m2 dhe përbëhet nga tre dhoma salloni dhe një tualet. Vila ka ambjent me kopësht të gjelbëruar dhe vendparkim për dy makina. Për një vizitë në këtë pronë apo për më shumë informacione mos hezitoni të na kontaktoni.

https://urbanrealestate.al/estate_property/qera-vile-selite-tirane/

ID: 37758

 • Address Selite
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
Urban Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Urban Real Estate
 • Urban Real Estate