Tirane, jap me qera Vile 300 m² 1.700 Euro (Pranë Tegut)

 • 1.700€
2 TEG / Lunder / Farke / Mjull-Bathore, TEG - Tirana East Gate, Km 5, SH3, Farkë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1000, Albania
qera

Tirane, jap me qera Vile 300 m² 1.700 Euro (Pranë Tegut)

2 TEG / Lunder / Farke / Mjull-Bathore, TEG - Tirana East Gate, Km 5, SH3, Farkë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1000, Albania
 • 1.700€

Details

 • Price: 1.700€
 • Size: 300 m²
 • Type: Vile
 • Status: qera
 • Mob / Tel: 0699599753

Description

Jepet me qera vilë pranë pranë Tegu-t përballë Kompleksit Colombo. Vila ka strukturë tre katëshe plus bodrum dhe ka sipërfaqe 300 m2. Vila është mjaft mirë e organizuar, ndodhet pranë rrugës kryesore dhe ofron mundësi parkimi. Vila ofron mundësi parkimi. Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

Qera, Vilë, Tegu, Tiranë

ID: 35034

 • Address Tegu
 • City Tirane
 • Area 2 TEG / Lunder / Farke / Mjull-Bathore

Contact Information

View Listings
Urban Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Urban Real Estate
 • Urban Real Estate