Tirane, jap me qera Vile 3 Katshe 500 m² 1.500 Euro (Rruga Mihal Grameno)

 • 1.500€
1 Ali Demi / Tregu Elektrik, Mihal Grameno, Rruga Mihal Grameno, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
qera

Tirane, jap me qera Vile 3 Katshe 500 m² 1.500 Euro (Rruga Mihal Grameno)

1 Ali Demi / Tregu Elektrik, Mihal Grameno, Rruga Mihal Grameno, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 1.500€

Details

 • Price: 1.500€
 • Size: 500 m²
 • Rooms: 8
 • Bathrooms: 4
 • Type: Apartament, Vile
 • Status: qera
 • Kati: 3
 • Mob / Tel: 0697534884

Description

Jepet me qera vilë në rrugën Mihal Grameno në Tiranë. Vila ka strukturë tre katëshe, ka një sipërfaqe totale 500 m2. Ambienti i brendshëm është i organizuar mjaft mirë, kati i parë përbëhet nga ambienti i gatimit, tre dhoma gjumi dhe dy tualete. Kati i dytë ka nje sipërfaqe 140 m2 dhe 40 m2 verandë. Kati i tretë ka sipërfaqe 124 m2 dhe 61 m2 verandë. Vila disponon dy hyrje në oborrë për makinat, gjithashtu ka të instaluar dhe sistemin diellor dhe jepet pjesërishtë e mobiluar. Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

Qera, Vilë, Mihal Grameno, Tiranë

ID: 30290

 • Address Mihal Grameno, Rruga Mihal Grameno, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane
 • Area 1 Ali Demi / Tregu Elektrik

Contact Information

View Listings
Urban Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Urban Real Estate
 • Urban Real Estate