Tirane, jap me qera Vile 3 Katshe 400 m² 2.500 Euro (Liqeni Artificial)

 • 2.500€
5 Liqeni / Rr. Kosovareve, Liqeni Artificial
qera

Tirane, jap me qera Vile 3 Katshe 400 m² 2.500 Euro (Liqeni Artificial)

5 Liqeni / Rr. Kosovareve, Liqeni Artificial
 • 2.500€

Details

 • Price: 2.500€
 • Size: 400 m²
 • Rooms: 8
 • Bathrooms: 3
 • Type: Vile
 • Status: qera
 • Mob / Tel: 0699599753

Description

Jepet me qera vilë pranë Liqenit Artificial. Vila ka strukturë tre katëshe dhe sipërfaqe 400 m2. Vila është totalisht e mobiluar në mënyrë bashkëkohore dhe e organizuar në këtë formë : kati i parë është i përshtatur në open space, kati i dytë është i përshtatur në 2+1 me ballkon dhe kati i tretë po ashtu në 2+1 me dy ballkone. Vila ofron mundësi parkimi. Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

Qera, Vilë, Liqeni Artificial, Tiranë

ID: 34984

 • Address Liqeni Artificial
 • City Tirane
 • Area 5 Liqeni / Rr. Kosovareve

Contact Information

View Listings
Urban Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Urban Real Estate
 • Urban Real Estate