Tirane, jap me qera Vile 3 Katshe 374 m² 1.700 Euro (Shkolla e Kuqe)

 • 1.700€
, Shkolla 9-vjeçare "E Kuqe", Rruga Qemal Stafa, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tirana, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
qera
, Shkolla 9-vjeçare "E Kuqe", Rruga Qemal Stafa, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tirana, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 1.700€

Details

 • Price: 1.700€
 • Size: 374 m²
 • Rooms: 6
 • Bathrooms: 3
 • Type: Vile
 • Status: qera
 • Kati: 3
 • Mob / Tel: 0686341364

Description

Jepet me qera vilë me bodrum te Shkolla e Kuqe. Vila ka strukturë tre katëshe, ka një sipërfaqe totale nërtimi 374 m2. Katet janë të organizuara në 3+1 dhe 2+1. Vila është e përshtatshme për tipologji të ndryshme biznesesh. Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

https://urbanrealestate.al/estate_property/qera-vile-shkolla-e-kuqe-tirane/

ID: 40679

 • Address Shkolla 9-vjeçare "E Kuqe", Rruga Qemal Stafa, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tirana, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
Urban Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Urban Real Estate
 • Urban Real Estate