Tirane, jap me qera Vile 3 Katshe 360 m² 2.000 Euro (Oxhaku)

 • 2.000€
, Oxhaku, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
qera

Tirane, jap me qera Vile 3 Katshe 360 m² 2.000 Euro (Oxhaku)

, Oxhaku, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 2.000€

Details

 • Price: 2.000€
 • Size: 360 m²
 • Rooms: 8
 • Bathrooms: 3
 • Type: Vile
 • Status: qera
 • Mob / Tel: 0686265588

Features

Description

Jepet me qera vilë te Oxhaku. Vila ka strukturë tre katëshe dhe sipërfaqe 360 m2. Vila është totalisht e mobiluar dhe arreduar mjaft këndshëm, përbëhet nga nëntë dhoma, tre tualete dhe tre veranda. Vila ka oborrë dhe disponon dhe tre poste parkimi. Për një vizitë në këtë pronë apo për më shumë informacione mos hezitoni të na kontaktoni.

Qera, Vilë, Oxhaku, Tiranë

ID:39818

 • Address Oxhaku, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
Urban Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Urban Real Estate
 • Urban Real Estate