Tirane, jap me qera Vile 3 Katshe, 300 m² 2.000 Euro (Qender)

 • 2.000€
7 Ekspozita / Gjykata, Qender
qera

Tirane, jap me qera Vile 3 Katshe, 300 m² 2.000 Euro (Qender)

7 Ekspozita / Gjykata, Qender
 • 2.000€

Details

 • Price: 2.000€
 • Size: 300 m²
 • Rooms: 8
 • Bathrooms: 3
 • Type: Vile
 • Status: qera
 • Kati: 3
 • Mob / Tel: 0697534884

Description

Jepet me qera vilë pranë 9-katsheve në Qendër. Vila ka strukturë tre katëshe me sipërfaqe totale 300 m2. Ambientet e brendshme janë të organizuara mjaft mirë. Përbëhet nga 9 dhoma , 3 tualete, një post parkimi dhe një ballkon. Prona është përdorur si hostel dhe është shumë e përshtatshme për zyra të ndryshme ose qendër kursesh. Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

https://urbanrealestate.al/estate_pr…qender-tirane/

ID : 29611

 • Address Qender
 • City Tirane
 • Area 7 Ekspozita / Gjykata

Contact Information

View Listings
Urban Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Urban Real Estate
 • Urban Real Estate