Tirane, jap me qera Vile 3 Katshe 1.000 m² 1500 Euro (Fresku)

 • 1.500€
, Fresku, Dajt, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1040, Albania
qera
, Fresku, Dajt, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1040, Albania
 • 1.500€

Details

 • Price: 1.500€
 • Size: 1000 m²
 • Rooms: 7
 • Type: Vile
 • Status: qera
 • Mob / Tel: 0699599753

Description

Jepet me qera vilë te Fresku. Vila ka strukturë tre katëshe, sipërfaqe trualli 1000 m2 dhe 500 m2 ndërtim. Vila është totalisht e mobiluar dhe e arreduar në mënyrë bashkëkohore. Vila organizohet nga gjashtë dhoma, gjashtë tualete dhe papafingo me dalje në verandë. Vila ofron mundësi parkimi për 10-të makina, disponon një gjeneratorë dhe të jep përshtypjen e një rezidence me një kopësht shumë të bukur dhe privatësi totale. Vila është shumë e përshtatshme për Hostel dhe Guests House. Vila jepet me qera për biznes ose për banim me çmim tjetër. Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

Qera, Vilë, Fresku, Tiranë

ID: 36289

 • Address Fresku, Dajt, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1040, Albania
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
Urban Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Urban Real Estate
 • Urban Real Estate