Tirane, jap me qera shtepi 90 m² 325 Euro (Rruga Tefta Tashko)

 • 325€
2 Pazari i ri / 9-katshet / Barrikada, Rruga Tefta Tashko Koco, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
qera

Tirane, jap me qera shtepi 90 m² 325 Euro (Rruga Tefta Tashko)

2 Pazari i ri / 9-katshet / Barrikada, Rruga Tefta Tashko Koco, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 325€

Details

 • Price: 325€
 • Size: 90 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: shtepi
 • Status: qera
 • Kati: 2
 • Mob / Tel: 0686265588

Description

Jepet me qera shtëpie private dykatëshe pranë Pazarit të Ri. Shtëpia ka sipërfaqe 90 m2, është e mobiluar dhe përbëhet salloni bashkë me ambjentin e gatimit, dy dhoma gjumi, një tualet dhe një verandë. Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni.

Qera, Shtëpi private, Rruga Tefta Tashko, Tiranë

ID: 35041

 • Address Rruga Tefta Tashko Koco, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane
 • Area 2 Pazari i ri / 9-katshet / Barrikada

Contact Information

View Listings
Urban Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Urban Real Estate
 • Urban Real Estate