Tirane, jap me qera magazine 1.800 m² 3.600 Euro (Kombinat)

  • 3.600€
, Kombinat
qera

Tirane, jap me qera magazine 1.800 m² 3.600 Euro (Kombinat)

, Kombinat
  • 3.600€

Details

  • Price: 3.600€
  • Size: 1800 m²
  • Type: ambjent biznesi
  • Status: qera
  • Mob / Tel: 0694030502

Description

Jepet me qera Magazine, me siperfaqe 2000 m2, dhe lartesi 8 metra.

Ambienti eshte open space, me kolona ne mes, posedon tualet, sistem aspirimi, dhe ngrohjeje.

Eshte i pershtatshem per fasoneri, linja prodhim perpunimi, magazine etj.

Cmimi: 3600 Euro/Muaj.

  • Address Kombinat
  • City Tirane

Contact Information

View Listings
Euro Estate Albania

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Euro Estate Albania
  • Euro Estate Albania