Tirane, jap me qera garsonier Kati 5, 40 m² 200 Euro (Shkoze)

 • 200€
1 Poligrafiku / Autotraktoret, Shkozë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1004, Albania
qera

Tirane, jap me qera garsonier Kati 5, 40 m² 200 Euro (Shkoze)

1 Poligrafiku / Autotraktoret, Shkozë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1004, Albania
 • 200€

Details

 • Price: 200€
 • Size: 40 m²
 • Room: 1
 • Bathroom: 1
 • Type: garsonier
 • Status: qera
 • Kati: 5
 • Mob / Tel: 0696839432

Description

Jepet me qera garsoniere në Shkozë. Garsonieria ndodhet në katin e pestë të një pallati të ri me ashensor dhe ka sipërfaqe 40 m2. Eshtë totalisht e mobiluar në mënyrë bashkëkohore dhe e pabanuar më parë. Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni.

Qera, Garsoniere, Shkozë, Tiranë

ID: 33566

 • Address Shkozë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1004, Albania
 • City Tirane
 • Area 1 Poligrafiku / Autotraktoret

Contact Information

View Listings
Urban Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Urban Real Estate
 • Urban Real Estate