Tirane, jap me qera garsonier Kati 2, 40 m² 300 Euro (Brryli)

 • 300€
Brryli, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tirana, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania

Tirane, jap me qera garsonier Kati 2, 40 m² 300 Euro (Brryli)

Brryli, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tirana, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 300€

Details

 • Property ID: 32418
 • Price: 300€
 • Property Size: 40 m²
 • Room: 1
 • Bathroom: 1
 • Property Type: garsonier
 • Property Status: qera
 • Kati: 2
 • Mob / Tel: 0699599753

Description

Jepet me qera garsoniere tek Brryli. Garsonieria ndodhet në katin e dytë të një pallati të ri me ashensor, me sipërfaqe totale 40 m2. Shtëpia ka organizim mjaft të mirë, përbëher nga ambientii ndenjes dhe i fjetjes, ambienti i gatimit me vete dhe tualaeti Garsonieria ështe shumë mire e ndriçuar pasi ka orientim jug dhe plotësisht e mobiluar. Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni.

https://urbanrealestate.al/estate_pr…brryli-tirane/

Cel. : 0699599753

 • Address Brryli, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tirana, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane
 • Area 3 Ministria e jashtme / Brryli

Contact Information

View Listings
Urban Real Estate
 • Urban Real Estate
 • 0699599753

Enquire About This Property

By submitting this form I agree to Terms of Use

Compare listings

Compare
Urban Real Estate
 • Urban Real Estate