Tirane, jap me qera dyqan Kati 0, 54 m² 300 Euro (Galeria)

 • 300€
2 Piramida / ETC / TVSH / Stadiumi, Piramida, Bulevardi Dëshmorët e Kombit, Libri Universitar, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
qera

Tirane, jap me qera dyqan Kati 0, 54 m² 300 Euro (Galeria)

2 Piramida / ETC / TVSH / Stadiumi, Piramida, Bulevardi Dëshmorët e Kombit, Libri Universitar, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 300€

Details

 • Price: 300€
 • Size: 54 m²
 • Room: 1
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Mob / Tel: 0696510000

Description

Jepet me qera dyqan te Galeria. Dyqani ndodhet buzë rruge dhe ka sipërfaqe 56 m2. Lokali është i pozicionuar në një lokacion mjaft të favorshëm, ka fasadë xhami dhe një tualet. Për informacione më të detajuara mos hezitoni te na kontaktoni!

Qera, Dyqan, Galeria, Tiranë

ID: 33899

 • Address Galeria
 • City Tirane
 • Area 2 Piramida / ETC / TVSH / Stadiumi

Contact Information

View Listings
Urban Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Urban Real Estate
 • Urban Real Estate