Tirane, jap me qera dyqan Kati 0, 53 m² 1.500 Euro (Qender)

 • 1.500€
9 Qender, qender

Details

 • Price: 1.500€
 • Size: 53 m²
 • Room: 1
 • Bathroom: 1
 • Type: dyqan
 • Status: qera
 • Mob / Tel: 0686341364

Description

Jepet me qera dyqan në Qendër. Dyqani ndodhet buzë rrugës dhe ka një sipërfaqe prej 53 m2. Dyqani ofron një mundësi të mirë investimi pasi është i pozicionuar në një lokacion mjaft të favorshëm dhe ka fasadë xhami. Për informacione më të detajuara mos hezitoni te na kontaktoni!

Qera, Dyqan, Qendër, Tiranë

ID: 32838

 • City Tirane
 • Area 9 Qender

Contact Information

View Listings
Urban Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Urban Real Estate
 • Urban Real Estate