Tirane, jap me qera dyqan Kati 0, 43 m² 1.200 Euro (Bulevardi Zogu I)

 • 1.200€
, Bulevardi Zogu I

Details

 • Price: 1.200€
 • Size: 43 m²
 • Room: 1
 • Bathroom: 1
 • Type: dyqan
 • Status: qera
 • Mob / Tel: 0696839432

Description

Jepet me qera dyqan në Bulevardin Zogu I. Dyqani ndodhet buzë rrugës dhe ka një sipërfaqe prej 43 m2. Dyqani ofron një mundësi të mirë investimi pasi është i pozicionuar në një lokacion mjaft të favorshëm. Për informacione më të detajuara mos hezitoni te na kontaktoni!

https://urbanrealestate.al/estate_pr…zogu-i-tirane/

ID: 33029

 • Address Bulevardi Zogu I
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
Urban Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Urban Real Estate
 • Urban Real Estate