Tirane, jap me qera dyqan Kati 0, 40 m² 2.300 Euro (21 Dhjetori)

  • 2.300€
, 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
qera

Tirane, jap me qera dyqan Kati 0, 40 m² 2.300 Euro (21 Dhjetori)

, 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
  • 2.300€

Details

  • Price: 2.300€
  • Size: 40 m²
  • Type: dyqan
  • Status: qera
  • Mob / Tel: 0695671181

Description

Jepet me qera ambjent biznesi te 21 Dhjetori. Ambjenti ndodhet buzë rrugës kryesore dhe ka një sipërfaqe prej 40m2. Ambjenti ofron një mundësi të mirë investimi pasi është i pozicionuar në një lokacion mjaft të favorshëm dhe mund të shfrytëzohet për biznese të ndryshme. Për informacione më të detajuara mos hezitoni te na kontaktoni!

https://urbanrealestate.al/estate_property/qera-ambjent-biznesi-21-dhjetori-tirane/

ID: 35975

  • Address 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
  • City Tirane

Contact Information

View Listings
Urban Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Urban Real Estate
  • Urban Real Estate