Tirane, jap me qera dyqan 287 m² 5.000 Euro (Rruga e Elbasanit)

  • 5.000€
, Rruga e Elbasanit, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
qera

Tirane, jap me qera dyqan 287 m² 5.000 Euro (Rruga e Elbasanit)

, Rruga e Elbasanit, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
  • 5.000€

Details

  • Price: 5.000€
  • Size: 287 m²
  • Type: dyqan
  • Status: qera
  • Mob / Tel: 0686265588

Description

Jepet me qera dyqan te Rruga e Elbasanit. Dyqani ndodhet në katin e parë dhe ka sipërfaqe 287 m2. Dyqani është i pozicionuar në një lokacion mjaft të favorshëm dhe buzë rrugës kryesore. Për informacione më të detajuara mos hezitoni te na kontaktoni!

https://urbanrealestate.al/estate_property/qera-dyqan-rruga-e-elbasanit-tirane/

ID: 36588

  • Address Rruga e Elbasanit, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
  • City Tirane

Contact Information

View Listings
Urban Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Urban Real Estate
  • Urban Real Estate