Tirane, jap me qera dyqan 13 m² 240 Euro (Blloku)

  • 240€
, Blloku, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
qera

Tirane, jap me qera dyqan 13 m² 240 Euro (Blloku)

, Blloku, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
  • 240€

Details

  • Price: 240€
  • Size: 13 m²
  • Type: dyqan
  • Status: qera
  • Mob / Tel: 0695777733

Description

Jepet me qera dyqan te Blloku. Dyqani ka sipërfaqe 13 m2 dhe është shumë i përshtatshëm për zyra, agjensi turistike. Dyqani është i pozicionuar në një lokacion mjaft të favorshëm dhe buzë rrugës kryesore. Për informacione më të detajuara mos hezitoni te na kontaktoni!

https://urbanrealestate.al/estate_property/qera-dyqan-blloku-tirane/

ID: 38227

  • Address Blloku, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
  • City Tirane

Contact Information

View Listings
Urban Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Urban Real Estate
  • Urban Real Estate