Tirane, jap me qera dupleks 2+1+BLK Kati 2, 140 m² 500 Euro (Liqeni i Thatë)

 • 500€
5 Liqeni thate / Kopshti Botanik, Liqeni i Thatë, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
qera

Tirane, jap me qera dupleks 2+1+BLK Kati 2, 140 m² 500 Euro (Liqeni i Thatë)

5 Liqeni thate / Kopshti Botanik, Liqeni i Thatë, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 500€

Details

 • Price: 500€
 • Size: 140 m²
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Kati: 2
 • Mob / Tel: 0686265588

Description

Jepet me qera dupleks 2+1 plus garazh te Liqeni i Thatë . Dupleksi ndodhet në katin e parë dhe të dytë banim të një pallati të ri me ashensor dhe ka sipërfaqe 140 m2. Dupleksi organizohet në dy kate dhe është totalisht i mobiluar, kati i dytë është i shtruar me parket. Dupleksi përbëhet nga salloni bashkë me ambjentin e gatimit, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe dy ballkone. Për një vizitë në këtë prone apo më teper informacione na kontaktoni.

Qera, Dupleks, Liqeni i Thatë, Tiranë

ID: 34744

 • Address Liqeni i Thatë, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane
 • Area 5 Liqeni thate / Kopshti Botanik

Contact Information

View Listings
Urban Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Urban Real Estate
 • Urban Real Estate