Tirane, jap me qera apartament duplex 4+1+BLK 300 m² 1.300 Euro (Kompleksi Dinamo)

 • 1.300€
5 Stadiumi Dinamo / Sheshi Willson, Kompleksi Dinamo (under construction ...), Shushica, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
qera

Tirane, jap me qera apartament duplex 4+1+BLK 300 m² 1.300 Euro (Kompleksi Dinamo)

5 Stadiumi Dinamo / Sheshi Willson, Kompleksi Dinamo (under construction ...), Shushica, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 1.300€

Details

 • Price: 1.300€
 • Size: 300 m²
 • Rooms: 5
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Kati: 1
 • Mob / Tel: 0697534884

Description

Jepet me qera dupleks 4+1 te Kompleksi Dinamo me sipërfaqe 300 m2. Dupleksi organizohet në dy kate, kati i parë përbëhet nga salloni, ambjenti i gatimit i veçuar, një ambjent për zyrë, një dhomë gjumi, një tualet dhe një ballkon. Kati i dytë përbëhet nga tre dhoma gjumi, dy tualete dhe një ballkon. Dupleksi ofrohet pjesërisht i mobiluar, është i shtruar me parket, ka sistem ngrohje me kaldajë dhe i pajisur me kondicioner. Në çmim përfshihen dhe dy vende parkimi. Për një vizitë në këtë prone apo më teper informacione na kontaktoni.

Qera, Dupleks 4+1, Kompleksi Dinamo, Tiranë

ID: 34880

 • Address Kompleksi Dinamo (under construction ...), Shushica, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane
 • Area 5 Stadiumi Dinamo / Sheshi Willson

Contact Information

View Listings
Urban Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Urban Real Estate
 • Urban Real Estate