Tirane, jap me qera apartament duplex 3+1+BLK Kati 8, 260 m² 1.250 Euro (Blloku)

 • 1.250€
, Blloku
qera

Tirane, jap me qera apartament duplex 3+1+BLK Kati 8, 260 m² 1.250 Euro (Blloku)

, Blloku
 • 1.250€

Details

 • Price: 1.250€
 • Size: 260 m²
 • Rooms: 4
 • Bathrooms: 3
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Mob / Tel: 0699599753

Description

Jepet me qera Dupleks luksoz 3+1 te Rruga Pjetër Bogdani në Bllok. Dupleksi ndodhet në katin e tetë të një pallati të ri me ashensor dhe ka një sipërfaqe 190 m2 plus një verandë 70 m2. Dupleksi organizohet në dy kate dhe është totalisht i mobiluar dhe i shtruar me parket druri tepër cilësor. Për një vizitë në këtë prone apo më teper informacione na kontaktoni.

https://urbanrealestate.al/estate_property/qera-dupleks-31-bllok-tirane/

ID: 31633

 • Address Blloku
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
Urban Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Urban Real Estate
 • Urban Real Estate