Tirane, jap me qera apartament 3+1+BLK Kati 7, 150 m² 800 Euro (Pazari I ri)

 • 800€
2 Pazari i ri / 9-katshet / Barrikada, Pazari i Ri, Rruga Luigj Gurakuqi, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
qera

Tirane, jap me qera apartament 3+1+BLK Kati 7, 150 m² 800 Euro (Pazari I ri)

2 Pazari i ri / 9-katshet / Barrikada, Pazari i Ri, Rruga Luigj Gurakuqi, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 800€

Details

 • Price: 800€
 • Size: 150 m²
 • Rooms: 4
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Kati: 7
 • Mob / Tel: 0696839432

Description

Jepet me qera apartament 3+1 me dy poste parkimi te Pazarit i Ri. Apartamenti ndodhet në katin shtatë të një pallati me ashensor dhe ka një sipërfaqe totale 150 m2. Apartamenti ka organizim mjaft të mirë, është totalisht i mobiluar në mënyrë bashkëkohore dhe përbëhet nga korridori që bën shpërndarjen e dhomave, sallonin sëbashku me ambjentin e gatimit, tre dhoma gjumi, dy tualete (një tualet me dritare), tre ballkone dhe një depo. Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni.
https://urbanrealestate.al/estate_pr…i-i-ri-tirane/

ID: 34978

 • Address Pazari i Ri, Rruga Luigj Gurakuqi, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane
 • Area 2 Pazari i ri / 9-katshet / Barrikada

Contact Information

View Listings
Urban Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Urban Real Estate
 • Urban Real Estate