Tirane, jap me qera apartament 3+1+BLK Kati 7, 140 m² 350 Euro (Tregu Elektrik)

 • 350€
, Tregu Elektrik, Rruga Petro Nini Luarasi, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
qera

Tirane, jap me qera apartament 3+1+BLK Kati 7, 140 m² 350 Euro (Tregu Elektrik)

, Tregu Elektrik, Rruga Petro Nini Luarasi, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 350€

Details

 • Price: 350€
 • Size: 140 m²
 • Rooms: 4
 • Bathrooms: 3
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Kati: 7
 • Mob / Tel: 0695777733

Features

Description

Jepet me qera apartament 3+1 te Tregu Elektrik. Apartamenti ndodhet në katin e shtatë të një pallati me ashensor dhe ka sipërfaqe 140 m2. Apartamenti ka organizim të mirë, përbëhet nga korridori që bën shpërndarjen e dhomave, salloni me ambjentin e gatimit, tre dhoma gjumi, tre tualete dhe dy veranda. Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni.

https://urbanrealestate.al/estate_property/qera-apartament-31-tregu-elektrik-tirane/

ID: 37164

 • Address Tregu Elektrik, Rruga Petro Nini Luarasi, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
Urban Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Urban Real Estate
 • Urban Real Estate