Tirane, jap me qera apartament 3+1+BLK Kati 5, 120 m² 450 Euro (Blloku)

 • 450€
5 Blloku, Blloku, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
qera

Tirane, jap me qera apartament 3+1+BLK Kati 5, 120 m² 450 Euro (Blloku)

5 Blloku, Blloku, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 450€

Details

 • Price: 450€
 • Size: 120 m²
 • Rooms: 4
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Kati: 5
 • Mob / Tel: 0695777733

Features

Description

Jepet me qera apartament 3+1 pranë Piceri Era. Apartamenti ndodhet në katin e pestë dhe ka sipërfaqe 120 m2. Apartamenti ka organizim mjaft të mirë, është i mobiluar dhe përbëhet nga korridori që bën shpërndarjen e dhomave, salloni me ambjentin e gatimit, tre dhoma gjumi, dy tualete dhe një ballkon. Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni.

Qera, Apartament 3+1, Blloku, Tiranë

ID: 38484

 • Address Blloku, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane
 • Area 5 Blloku

Contact Information

View Listings
Urban Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Urban Real Estate
 • Urban Real Estate