Tirane, jap me qera apartament 3+1+BLK Kati 5, 100 m² 360 Euro (Liqeni i Thatë)

 • 360€
5 Liqeni thate / Kopshti Botanik, Liqeni i Thatë, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
qera

Tirane, jap me qera apartament 3+1+BLK Kati 5, 100 m² 360 Euro (Liqeni i Thatë)

5 Liqeni thate / Kopshti Botanik, Liqeni i Thatë, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 360€

Details

 • Price: 360€
 • Size: 100 m²
 • Rooms: 4
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Kati: 5
 • Mob / Tel: 0696510000

Description

Jepet me qera apartament 3+1 te Liqeni i Thatë në Tiranë. Apartamenti ndodhet në katin e pestë të një pallati me ashensor dhe ka sipërfaqe totale 100 m2. Apartamenti ka organizim mjaft të mire, është totalisht i mobiluar dhe përbëhet nga salloni i ndenjes sëbashku me ambjentin e gatimit, dy dhoma gjumi, një tualet me dritare dhe një ballkon. Apartamenti ka orientim lindje-perëndim. Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

Qera, Apartament 3+1, Liqeni i Thatë, Tiranë

ID: 33510

 • Address Liqeni i Thatë, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane
 • Area 5 Liqeni thate / Kopshti Botanik

Contact Information

View Listings
Urban Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Urban Real Estate
 • Urban Real Estate