Tirane, jap me qera apartament 3+1+BLK Kati 3, 190 m² 1.700 Euro (Nobis Center)

 • 1.700€
, Liqeni Artificial
qera

Tirane, jap me qera apartament 3+1+BLK Kati 3, 190 m² 1.700 Euro (Nobis Center)

, Liqeni Artificial
 • 1.700€

Details

 • Price: 1.700€
 • Size: 190 m²
 • Rooms: 4
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Kati: 3
 • Mob / Tel: 0697534884

Description

Jepet me qera apartament 3+1 te Nobis pranë Liqenit Artificial. Apartamenti ndodhet në katin e tretë të një pallati me ashensore dhe ka sipërfaqe 190 m2. Apartamenti ka organizim mjaft të mirë, është totalisht i mobiluar në mënyrë bashkëkohore, përbëhet nga korridori që bën shpërndarjen e dhomave, salloni ndenjes, ambjenti i gatimit i veçuar, tre dhoma gjumi, dy tualete dhe një ballkon. Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni.

https://urbanrealestate.al/estate_property/qera-apartament-31-nobis-tirane/

ID: 38620

 • Address Liqeni Artificial
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
Urban Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Urban Real Estate
 • Urban Real Estate