Tirane, jap me qera apartament 3+1+BLK Kati 2, 188 m² 1000 Euro (The Touch Of Sun)

 • 1.000€
2 TEG / Lunder / Farke / Mjull-Bathore, Sauk, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
qera

Tirane, jap me qera apartament 3+1+BLK Kati 2, 188 m² 1000 Euro (The Touch Of Sun)

2 TEG / Lunder / Farke / Mjull-Bathore, Sauk, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 1.000€

Details

 • Price: 1.000€
 • Size: 188 m²
 • Rooms: 4
 • Bathrooms: 3
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Kati: 2
 • Mob / Tel: 0697534884

Features

Description

Jepet me qera apartament 3+1 në rezidencën ”The Touch Of Sun”. Apartamenti ndodhet në katin e dytë dhe ka një sipërfaqe totale 188 m2. Shtëpia ka organizim mjaft të mirë dhe orientimi që ka i mundëson ndriçim natyral. Apartamenti është plotësisht i mobiluar, me parket, përbëhet nga korridori që bën shpërndarjen e dhomave, ka tre dhoma gjumi, sallon ndenje, ambient gatimi, tre tualete dhe dy ballkone. Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni.

https://urbanrealestate.al/estate_pr…of-sun-tirane/

ID: 29971

 • Address Sauk, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane
 • Area 2 TEG / Lunder / Farke / Mjull-Bathore

Contact Information

View Listings
Urban Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Urban Real Estate
 • Urban Real Estate