Tirane, jap me qera apartament 3+1+BLK Kati 12, 210 m² 2.100 Euro (Qender)

 • 2.100€
9 Qender, Qender
qera

Tirane, jap me qera apartament 3+1+BLK Kati 12, 210 m² 2.100 Euro (Qender)

9 Qender, Qender
 • 2.100€

Details

 • Price: 2.100€
 • Size: 210 m²
 • Rooms: 4
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Kati: 12
 • Mob / Tel: 0696510000

Features

Description

Jepet me qera apartament 3+1 në Qendër. Apartamenti ndodhet në katin e 12-të të një pallati me ashensor dhe ka një sipërfaqe prej 210 m2. Shtëpia ka organizim mjaft të mirë, është totalisht e mobiluar në mënyrë moderne dhe orientimi që ka i mundëson ndriçim natyral. Apartamenti përbëhet nga korridori që bën shpërndarjen e dhomave, sallonin sëbashku me kuzhinën, tre dhoma gjumi, dy tualete, një ballkon dhe një depo. Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni.

Qera, Apartament 3+1, Qendër, Tiranë
ID:31159

 • Address Qender
 • City Tirane
 • Area 9 Qender

Contact Information

View Listings
Urban Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Urban Real Estate
 • Urban Real Estate