Tirane, jap me qera apartament 3+1+BLK Kati 12, 197 m² 2.000 Euro (Qender)

 • 2.000€
, Qender
qera

Tirane, jap me qera apartament 3+1+BLK Kati 12, 197 m² 2.000 Euro (Qender)

, Qender
 • 2.000€

Details

 • Price: 2.000€
 • Size: 197 m²
 • Rooms: 4
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Kati: 12
 • Mob / Tel: 0696510000

Description

Jepet me qera apartament 3+1 pranë Toptanit. Apartamenti ndodhet në katin e 12-të të një pallati me dy ashensore dhe ka sipërfaqe 197.3 m2. Apartamenti ka organizim mjaft të mirë, është plotësisht i mobiluar dhe i arreduar në mënyrë bashkëkohore. Apartamenti përbëhet nga korridori që bën shpërndarjen e dhomave, salloni, ambjenti i gatimit i veçuar, tre dhoma gjumi, dy tualete me dritare, një depo dhe një verandë. Apartamenti disponon dhe një garazh. Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni.

https://urbanrealestate.al/estate_property/qera-apartament-31-qender-tirane-2/

ID: 40914

 • Address Qender
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
Urban Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Urban Real Estate
 • Urban Real Estate