Tirane, jap me qera apartament 3+1+BLK Kati 1, 124 m² 410 Euro (Xhamia e Tabakëve)

 • 410€
, Xhamia e Tabakëve, Rruga Shyqyri Ishmi, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
qera
, Xhamia e Tabakëve, Rruga Shyqyri Ishmi, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 410€

Details

 • Price: 410€
 • Size: 124 m²
 • Rooms: 4
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Kati: 1
 • Mob / Tel: 0686341364

Description

Jepet me qera apartament 3+1 te Xhamia e Tabakëve. Apartamenti ndodhet në katin e parë banim të një pallati me ashensore dhe ka sipërfaqe 124 m2. Apartamenti ka organizim mjaft të mirë, është totalisht i mobiluar, përbëhet nga korridori që bën shpërndarjen e dhomave, salloni ndenjes, ambjenti i gatimit, tre dhoma gjumi, dy tualete dhe dy ballkone. Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni.

https://urbanrealestate.al/estate_property/qera-apartament-31-xhamia-e-tabakeve-tirane/

ID: 38346

 • Address Xhamia e Tabakëve, Rruga Shyqyri Ishmi, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
Urban Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Urban Real Estate
 • Urban Real Estate